Les Sybelles

Chalets Lézami

Skivakantie in Saint-Sorlin-d'Arves: Chalets Lézami in Les Sybelles

Ontdek het Prachtige Skigebied van Les Sybelles

Chalets Lézami bevinden zich in het schilderachtige dorpje Saint-Sorlin-d’Arves, gelegen in het uitgestrekte skigebied Les Sybelles in Frankrijk. Dit gebied staat bekend als een van de grootste aaneengesloten skigebieden in de Franse Alpen, waar wintersporters kunnen genieten van meer dan 300 kilometer aan gevarieerde pistes. Dankzij de ligging op hoge hoogte is het gebied zeer sneeuwzeker van december tot en met april, waardoor je volop kunt genieten van een gegarandeerde witte vakantie.

Uitdagende Pistes en Moderne Liften

Les Sybelles beschikt over een uitgebreid netwerk van pistes die geschikt zijn voor alle niveaus. Van groene en blauwe afdalingen voor beginners tot steile zwarte pistes voor de gevorderde wintersporter: hier vind je het allemaal. Met moderne gondels en stoeltjesliften ben je snel en comfortabel op de bergtoppen. De skilift ligt op slechts 250 meter afstand van Chalets Lézami, zodat je elke dag zonder gedoe kunt beginnen aan je avontuur op de sneeuw.

Levendige Après-ski en Activiteiten Voor Iedereen

Na een dag vol actie op de piste is de après-ski in Saint-Sorlin-d’Arves perfect om samen te komen en lekker te ontspannen. Proef de lokale sfeer in gezellige bars en cafés waar vaak livemuziek en DJ’s zorgen voor een feestelijke afsluiting van de dag. Voor wie iets anders wil dan skiën zijn er ook tal van activiteiten zoals sneeuwschoenwandelingen, rodelen of een bezoek aan het nabijgelegen wellnesscentrum.

De Omgeving en Gastronomie van Saint-Sorlin-d’Arves

Het dorp Saint-Sorlin-d’Arves is charmant en authentiek, met traditionele chalets en een warme, gastvrije sfeer. Je geniet er van lokale specialiteiten die perfect passen bij de alpine omgeving. De restaurants serveren gerechten zoals raclette, tartiflette en vers gevangen forel, bereid met verse producten uit de regio. Boodschappen doen kan eenvoudig in de lokale supermarkt, ideaal als je zelf iets wilt koken in de moderne en ruim opgezette chalets.

Comfortabel Verblijven in Chalets Lézami

De 4-sterren Chalets Lézami bieden ruimte aan zowel kleine als grote groepen en zijn van alle gemakken voorzien. De chalets zijn modern ingericht en bieden een prachtig uitzicht op het omliggende berglandschap. Vanuit het comfort van het balkon haal je elke dag een frisse neus en kijk je uit over de besneeuwde toppen. Daarnaast is er een privé parkeerplaats zodat je auto altijd veilig geparkeerd staat.

Of je nu een actieve skiër bent of vooral wilt ontspannen in de bergen, Les Sybelles en de Chalets Lézami in Saint-Sorlin-d’Arves vormen de ideale basis voor een onvergetelijke skivakantie in Frankrijk.

Veel gestelde vragen

Hoe ver ligt de skilift van Chalets Lézami?

De skilift is slechts 250 meter van de chalets verwijderd, waardoor je snel op de piste staat.

Welke faciliteiten bieden de chalets?

De chalets zijn modern ingericht, beschikken over balkons met uitzicht op de bergen en hebben een privé parkeerplaats.

Hoe sneeuwzeker is het skigebied Les Sybelles?

Door de hoge ligging van Les Sybelles is het gebied zeer sneeuwzeker tijdens het wintersportseizoen, van december tot april.

Wat kan ik na het skiën doen in Saint-Sorlin-d’Arves?

Je kunt genieten van de levendige après-ski, lokale gastronomie, wandelen, rodelen en wellnessfaciliteiten bezoeken.

Is er een supermarkt in de buurt voor boodschappen?

Ja, in het dorp is een supermarkt aanwezig waar je lokale producten kunt kopen om zelf te koken in de chalets.

St. Sorlin d'Arves

Les Sybelles

Frankrijk

Klantbeoordeling: 8.3
Reisduur: 8 dagen
Vertrekdatum: 12-12-2026
Prijs vanaf €686,00

Chalets Lézami

Aangeboden door:

Logo Sunweb

Ontdek Les Sybelles: Een Prachtige Regio voor Elke Ski-liefhebber

Les Sybelles is een van de mooiste skiregio’s in de Franse Alpen, perfect gelegen voor zowel ervaren skiërs als beginners. Met meer dan 300 kilometer aan pistes biedt deze regio een diversiteit aan mogelijkheden voor elk niveau. De adembenemende uitzichten op de omliggende bergen en de charmante dorpjes maken het tot een ideale bestemming voor een wintervakantie.

Regio informatie

Les Sybelles omvat verschillende dorpen zoals Saint-Jean-d’Arves, La Toussuire, en Le Corbier. Elk dorp heeft zijn eigen unieke charme en biedt verschillende faciliteiten en activiteiten. De regio is goed bereikbaar en biedt tal van mogelijkheden voor accommodatie, van gezellige chalets tot luxe hotels.

  • Hoogte skigebied: Tot 2620 meter
  • Aantal pistes: Meer dan 100
  • Skiseizoenen: Van december tot april

Bezienswaardigheden

<pNaast skiën zijn er tal van bezienswaardigheden in Les Sybelles. De regio biedt prachtige natuur, historische gebouwen en culturele evenementen. Een bezoek aan de lokale markten is een must, waar je regionale producten kunt proeven en kopen.

  • Het charmante dorp Saint-Jean-d’Arves
  • De adembenemende uitzichten vanaf de Croix de Fer
  • Traditionele alpine architectuur

Culinair

<pDe culinaire scene in Les Sybelles is een waar genot voor de zintuigen. Geniet van de lokale specialiteiten in de vele restaurants en bistro's. Probeer zeker de tartiflette, raclette en fondue, die allemaal perfect passen bij een dag op de piste.

  • Regionale kazen zoals Beaufort en Abondance
  • Lokale wijnen uit de Savoie
  • Heerlijke patisserie en gebakjes

Tips

<pVoor een onvergetelijke ervaring in Les Sybelles, zijn hier enkele tips:

  • Boek je accommodatie van tevoren, vooral in het hoogseizoen.
  • Neem deel aan een lokale skiles om het meeste uit je tijd op de pistes te halen.
  • Verken de regio met sneeuwschoenen of ga ontspannen in een van de wellnesscentra.

Bekijk ook de wintersportreizen in Frankrijk

Résidence Les Hauts de Comborcière
30801-Original
La Toussuire
Frankrijk
Geniet van een luxe skivakantie in La Toussuire, Les Sybelles. Direct aan de piste, top faciliteiten en heerlijke gastronomie in Frankrijk.
Vertrek 12-12-26
Vanaf €556,00
Résidences Les Alpages du Corbier
33624868-Original
Le Corbier
Frankrijk
Ervaar de winter in Les Sybelles met Résidences Les Alpages du Corbier: prachtig gelegen appartementen, sneeuwzekere pistes en gezellig Le Corbier.
Vertrek 03-04-27
Vanaf €368,00
Résidence CGH L'Alpaga - Voordeeltarief
43101509-Original
La Toussuire
Frankrijk
Ervaar luxe en comfort in Résidence CGH L’Alpaga, op loopafstand van de pistes in La Toussuire, Les Sybelles – ideaal voor een onvergetelijke skivakantie.
Vertrek 20-03-27
Vanaf €697,00