Evasion Mont Blanc

Lagrange Vacances Les Arolles

Sfeervolle skivakantie in Saint Gervais Mont Blanc, Evasion Mont Blanc

Ontdek het skigebied Evasion Mont Blanc in Saint Gervais Mont Blanc

Saint Gervais Mont Blanc, gelegen in de prachtige regio Evasion Mont Blanc in Frankrijk, is een perfecte bestemming voor een onvergetelijke skivakantie. Dit charmante dorp combineert authentieke Franse sfeer met uitstekende wintersportfaciliteiten. Het skigebied is sneeuwzeker dankzij zijn ligging aan de voet van de Mont Blanc, wat garant staat voor perfecte condities gedurende het hele seizoen.

Pistes en Liften: Voor elk wat wils

Met meer dan 400 kilometer aan pistes biedt de regio Evasion Mont Blanc een uitgebreide variatie aan hellingen voor zowel beginners als gevorderden. De skiliften, waaronder moderne gondels en stoeltjesliften, zorgen voor een comfortabele en snelle toegang tot de diverse pistes. De goed onderhouden routes slingeren door bossen en open bergweiden, waardoor elke afdaling een unieke ervaring is.

Après-ski en Activiteiten

Na een dag op de piste kunnen gasten genieten van de gezellige après-ski in Saint Gervais Mont Blanc. Van sfeervolle berghutten met traditionele Franse kaasfondue tot levendige bars waar de muziek en gezelligheid tot laat in de avond doorgaan, hier komt iedereen aan zijn trekken. Voor wie even iets anders wil, zijn er tal van winteractiviteiten zoals langlaufen, sneeuwschoenwandelen en ijsklimmen.

De Omgeving en de Gastronomie

De omgeving van Saint Gervais Mont Blanc is niet alleen een natuurspektakel, maar ook een culinair paradijs. In de lokale restaurants proef je de rijke smaken van de Franse Alpen met gerechten bereid met verse, lokale ingrediënten. Of je nu kiest voor een traditionele tartiflette of verfijnde gerechten van internationale topkwaliteit, de gastronomie in de regio verrast en verwent de fijnproever.

Verblijf bij Lagrange Vacances Les Arolles

De résidence Les Arolles ligt op slechts 900 meter van de gondel Bettex-Mont d’Arbois en op 1,3 kilometer van het centrum en de winkels, waardoor het een ideale uitvalsbasis is voor je skivakantie. De volledig ingerichte appartementen, verspreid over drie gebouwen met liften, bieden comfort en gemak. Daarnaast beschikt het complex over een sauna, een fitnesscentrum en een bubbelbad – perfect om te ontspannen na een actieve dag in de bergen.

Veel gestelde vragen

Hoe ver is Lagrange Vacances Les Arolles van de dichtstbijzijnde skilift?

Les Arolles ligt op ongeveer 900 meter van de gondel Bettex-Mont d’Arbois, wat gemakkelijk te bereiken is voor skiërs en snowboarders.

Wat maakt het skigebied Evasion Mont Blanc bijzonder?

Evasion Mont Blanc biedt een groot en gevarieerd netwerk aan pistes gecombineerd met sneeuwzekere omstandigheden en een adembenemend uitzicht op de Mont Blanc.

Zijn er mogelijkheden voor après-ski in Saint Gervais Mont Blanc?

Zeker, het dorp heeft een gezellige après-ski sfeer met verschillende bars en restaurants waar ontspanning en gezelligheid centraal staan.

Biedt de accommodatie faciliteiten voor ontspanning?

Ja, Lagrange Vacances Les Arolles beschikt over een sauna, fitnesscentrum en een bubbelbad, ideaal om te ontspannen na een dag op de piste.

Welke activiteiten zijn er naast skiën in deze regio?

Naast skiën kun je in de omgeving genieten van langlaufen, sneeuwschoenwandelen, ijsklimmen en diverse culturele uitstapjes in de regio Evasion Mont Blanc.

Saint Gervais Mont Blanc

Evasion Mont Blanc

Frankrijk

Reisduur: 8 dagen
Vertrekdatum: 12-12-2026
Prijs vanaf €532,00

Lagrange Vacances Les Arolles

Aangeboden door:

Logo Sunweb

Evasion Mont Blanc: Een Paradijs voor Natuurliefhebbers

Evasion Mont Blanc is een adembenemende regio in de Franse Alpen, beroemd om zijn majestueuze bergen, kristalheldere meren en pittoreske dorpjes. Deze bestemming biedt een scala aan activiteiten voor reizigers die op zoek zijn naar avontuur, ontspanning en culturele ervaringen. Of je nu een fervent skiër bent of gewoon wilt genieten van de natuur, Evasion Mont Blanc heeft voor ieder wat wils.

Regio informatie

Gelegen aan de voet van de beroemde Mont Blanc, is deze regio een van de meest bezochte toeristische gebieden in Frankrijk. Het biedt een unieke mix van natuurlijke schoonheid en charmante dorpen. De regio is gemakkelijk bereikbaar vanuit de grote steden en beschikt over uitstekende vervoersverbindingen. Evasion Mont Blanc omvat een aantal populaire bestemmingen, waaronder Chamonix, Les Houches en Saint-Gervais-les-Bains.

Bezienswaardigheden

In Evasion Mont Blanc zijn er tal van bezienswaardigheden die je niet mag missen:

  • Mont Blanc: De hoogste berg van de Alpen, perfect voor zowel wandelaars als ervaren klimmers.
  • Mer de Glace: Een indrukwekkende gletsjer, toegankelijk per trein, waar je het ijzige landschap kunt verkennen.
  • Aiguille du Midi: Een panoramisch uitzichtpunt dat bereikbaar is met een kabelbaan, met een spectaculair uitzicht op de Alpen.
  • Chamonix: Een charmant stadje met een rijke geschiedenis, winkels, restaurants en culturele evenementen.

Culinair

De gastronomie in Evasion Mont Blanc is een feest voor de zintuigen. De regio staat bekend om zijn traditionele Savoyaardse gerechten:

  • Raclette: Smeltbare kaas, geserveerd met aardappelen en groenten.
  • Fondue: Een heerlijke kaasfondue, perfect voor koude winteravonden.
  • Tartiflette: Een stevige ovenschotel met aardappelen, spek en Reblochon kaas.

Tips

Om het meeste uit je bezoek aan Evasion Mont Blanc te halen, overweeg de volgende tips:

  • Plan je reis in het voor- of najaar voor minder drukte en aangename temperaturen.
  • Neem deel aan lokale evenementen en festivals om de cultuur van de regio beter te leren kennen.
  • Vergeet niet je camera mee te nemen; de uitzichten zijn spectaculair en perfect voor foto’s.

Bekijk ook de wintersportreizen in Frankrijk

Résidence Terresens l'Eclat des Veriaz
48982170-Original
Megève
Frankrijk
Geniet van luxe appartementen en sneeuwzeker skiën in Megève, Evasion Mont Blanc. Ontspan met après-ski, activiteiten en heerlijke lokale gastronomie.
Vertrek 27-03-27
Vanaf €653,00
Les Chalets du Mont d'Arbois
52156097-Original
Megève
Frankrijk
Ervaar een luxe skivakantie in Les Chalets du Mont d’Arbois, Megève. Geniet van prachtige pistes, wellness en authentieke Franse gastronomie.
Vertrek 22-03-27
Vanaf €2.893,00
Residence Pierre & Vacances Le Mont d'Arbois
49665680-Original
Megève
Frankrijk
Ervaar een perfecte skivakantie in Megève met ruime pistes, sneeuwzekerheid, après-ski en comfort in Residence Pierre & Vacances Le Mont d’Arbois.
Vertrek 20-03-27
Vanaf €480,00